[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”144647″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text] Paysera – tarptautinė elektroninių mokėjimų sistema įkurta 2004 metais Lietuvoje. Fiziniams ir juridiniams asmenims Paysera leidžia atsidaryti sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Paysera taip pat teikia įmokų surinkimo paslaugas, elektroninės prekybos sprendimus verslui elektroninės komercijos projektams, palengvinantys ir suteikiantys galimybę atsiskaityti įvairių bankų (banklink) atsiskaitymais, bei kitais populiariais mokėjimais.

Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „Paysera LT“.

Platesnė informacija[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”144649″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]PayPal – saugi mokėjimų internetu platforma pridėjus savo bankinę atsiskaitymų kortelę, kurioje užsiregistravę per 170 mln. aktyvių vartotojų, tai mokėjimų sistema naudojama apsiperkant internetinėse parduotuvėse, aukcionuose.

„PayPal“ – sąskaita gali būti papildyta naudojant kreditines ar tam tinkamas debetines korteles ir iš banko sąskaitos. Turint tinkamą kortelę taip pat galima pinigus pervesti į savo banko sąskaitą.

Platesnė informacija[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]