Prekių gražinimas ir keitimas

El. parduotuvėje PRIMADONABOUTIQUE.COM įsigytų prekių grąžinimas

Lengvi žingsniai, kaip grąžinti prekes!

Prekes galite grąžinti / keisti per 14 dienų nemokamai

Grąžinimo formą užpildykite šioje nuorodoje:

PILDYTI GRAŽINIMO FORMA

Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei*:

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos;
  • grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

(*laikas yra skaičiuojamas nuo siuntos įteikimo gavėjui pradžios ir negali būti pratęsiamas)

Grąžinamą kokybišką prekę prašome siųsti adresu Druskininkų g. 3A, DRUSKININKAI. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:

  • prekių supakavimą;
  • prekių pristatymą (išskyrus atvejus, kai gauta ne ta prekė).

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, paprašysime pateikti gražinimo formą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

GRAŽINIMO FORMA
SIŲSTIS / SPAUSDINTI

Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 d.d., į kurias neįskaičiuojamas laikas per kurį darbuotojai nustatys ir įvertins, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.).

Jei pirkimo metu Jums buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o Jūs grąžinote tik dalį vienų užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį Pardavėjo prekybos salone ir gali pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jo prašymas grąžinti įsigytą tinkamos kokybės prekę, dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik Pardavėjui sutikus priimti prekes.

Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę ir kitais atvejais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkamos kokybės prekės įsigijimas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai patvirtiname, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Svarbi informacija: Už grąžinamos prekės transporto išlaidas pinigai negrąžinami.

Prekes galima grąžinti šiuo adresu:

Druskininkų g. 3A, Druskininkai
Mob.tel.: +370 62265017

Dėl prekių grąžinimo informacijos el.paštu kreipkities šiuo adresu: returns@primadonaboutique.com

Prašome atkreipti dėmesį, jog šis el.pašto adresas vienintelis, kuris atsakingas už grąžintas prekes/keitimus, atsiuntę užklausą į kitą el.pašto adresą atsakymo dėl grąžinimo mes neprivalome pateikti. Taip pat atsakymo neprivalome pateikti facebook/instagram paskyrose dėl prekių užsakytų internetinėje parduotuvėje.


Pirkinių krepšelis
Pradėkite rašyti norėdami pamatyti produktus kurių ieškote.
Parduotuvė
Sidebar
Mano norai
0 items Krepšelis
Mano paskira

Sign in

No account yet?